Creatieve avond
De activiteiten van Yoppers Café Emmeloord zijn dé plek waar jonge mensen met parkinson(isme), hun naasten en overige belangstellenden uit de regio elkaar kunnen ontmoeten en ervaringen kunnen uitwisselen.
Op donderdagavond 21 mei gaan we creatief aan de slag. Zoals je in de media kunt lezen, kan het bezig zijn met kunst je Parkinson symptomen verminderen en kun je even verdwijnen in je creatieve wereld. Daarom hebben we Eef Bruens, docente Kunst (Beeldende Vorming) gevraagd om voor ons een creatieve uitdagende opdracht(en) te bedenken waarmee we deze avond aan de slag gaan. Ga jij ook out of your comfortzone en ervaar het zelf.
We zijn als werkgroep bezig om te kijken naar de mogelijkheden om nog een aantal verdere activiteten te organiseren later in het jaar. Zodra hierover meer bekend is, laten we jullie dit weten.
Aanvang: 19.30 uur (zaal open vanaf 19.15 uur)
Toegang: gratis (incl. koffie of thee). Drankjes voor eigen rekening.
Locatie: Buurthuis Espelervaart, Atlantischestaat 18, Emmeloord.