Blog: #0: Inleiding DBS-Log

Blog: #0: Inleiding DBS-Log

12 november 2018 door Parkinson Vereniging

Albert-Jan Bosch (1968) echtgenoot en vader van een zoon (1997) en dochter (1999), heeft parkinson sinds 2007. De ziekte dwong hem te stoppen met zijn baan in het onderwijs. 

In een gezin met een werkende vrouw, twee studerende kinderen en een hond, probeert hij om te gaan met de gevolgen van de ziekte. In zijn column in Parkinson Magazine vertelt hij hierover. In december 2018 ondergaat Albert-Jan een DBS-operatie. In een serie blogs doet hij verslag van wat er in en aan zijn hoofd gebeurt van de periode voor de operatie, de opname en operatie zelf en de nazorg. Hij plaatst deze op zijn website onder de titel: DBS-Log.

Lees hier het eerste blog: #0: inleiding DBS-Log

Reacties kunnen per mail gestuurd worden naar Albert-Jan Bosch.

Reacties

Terug naar boven