Blog: Uw ervaring delen?

Blog: Uw ervaring delen?

6 januari 2022 by Anoniem

Op sommige symptomen die bij parkinson kunnen komen kijken rust helaas nog steeds een taboe. Denk bijvoorbeeld aan een gedragsverandering door impulscontrolestoornissen of verslavingsdrang. Zaken die een grote impact kunnen hebben op het leven van mensen met parkinson en ook op dat van hun naasten. Door persoonlijke verhalen hierover met elkaar te delen, helpt u anderen. Het is goed te weten dat u niet de enige bent die dergelijke problemen ervaart.

Wilt u uw verhaal delen?

Wilt u uw verhaal delen met anderen, maar doet u dit liever zonder dat uw naam hierbij vermeld wordt? Dat kan, niet alleen als u zelf de diagnose parkinson(isme) heeft, maar ook als naaste. U kunt uw bijdrage naar ons sturen per e-mail. Heeft u hierover nog vragen? Schroom dan niet ook deze met ons te delen per e-mail. 

Ik deel mijn verhaal graag anoniem

Ga terug naar de overzichtspagina van bloggers

Reacties

Terug naar boven