Blog: Dubbele pech

Blog: Dubbele pech

20 oktober 2021 door Ingrid Verbeek

Pech komt in vele vormen. Soms als blikschade na een aanrijding, vaker als een trein die voor je neus wegrijdt. Zeldzamer, maar ook ernstiger is je pech als je door een chronische ziekte getroffen wordt. Parkinson (P) is zo’n ziekte en bijvoorbeeld MaculaDegeneratie (MD) ook.

Oog

Nog zeldzamer is (hoop ik) de pech dat behalve jijzelf ook je partner door een nare ziekte getroffen wordt. Bij ons is dat helaas het geval. Marg heeft sinds anderhalf jaar P en ik heb sinds kort MD, een chronische oogziekte. Samen hebben we nu dus PMD. Voor mij had het niet gehoeven, nog een ernstige ziekte erbij.  Aan die ene hadden we onze handen al vol. Maar we gaan er niet over, we hebben het ermee te doen.

Dat we ook nog in Noord-Groningen wonen te midden van de aardbevingen, is  driedubbele pech. Maar daar hebben we zelf voor gekozen, dus die telt niet mee.

Ga terug naar alle blogs van Ingrid Verbeek

Reacties

Terug naar boven