Workshop: 'Parkinson en werk'

Workshop: 'Parkinson en werk'

6 juni 2018

Heeft u parkinson(isme) en wilt u graag zo lang mogelijk met voldoening blijven werken in loondienst? De projectgroep Parkinson en Werk heeft naast informatiemateriaal, ook een workshop ontwikkeld, waarbij u meer informatie krijgt op vragen over Parkinson en Werk.

Onderwerpen die tijdens deze workshop aan bod komen zijn:

  • Parkinson? Vertel ik het mijn bedrijfsarts, werkgever en collega’s?
  • Hoe beïnvloedt Parkinson mijn werkzaamheden?
  • Oplossingen? Wat kan je zelf doen en wat kan je samen met je werkgever/bedrijfsarts doen?
  • Arbeid, uitkering? Hoe voelt dat? Wat betekent dat emotioneel voor mij? Welke keuzes moet ik maken en welke instanties kunnen mij daarbij helpen?

Doelgroep:

Werknemers met de ziekte van Parkinson(ismen) en hun eventuele partner of naaste.

Ga naar het expertiseplatform parkinson en werk

Ga terug naar de pagina van de Parkinson Academie om te zien voor welke bijeenkomsten u zich nu kunt aanmelden

Jobgrib

Een neurologische progressieve aandoening kan veel impact hebben op uw werkende leven. Op basis van ervaringen van patiënten en behandelaars van het Radboudumc hebben we de groepstraining ‘Jobgrip’ ontwikkeld. U gaat als deelnemer zelf aan de slag met de informatie die wordt aangereikt, er zijn geen pasklare oplossingen. Tijdens de training maken we samen met u een plan om uitval van werk te voorkomen, uitval uit te stellen of te kijken naar opties om uw werk aan te passen aan uw mogelijkheden en eventueel af te bouwen. De training bestaat uit 6 interactieve bijeenkomsten van 2 uur.

Lees meer over deze groepstraining

Labels:

Terug naar boven