Basisdag 'Wat zijn parkinsonismen?'

Basisdag 'Wat zijn parkinsonismen?'

2 oktober 2018

Met enige regelmaat organiseert de Parkinson Vereniging een basisdag over de zeldzame aandoeningen MSA, PSP, CBS, Lewy Body dementie en overige parkinsonismen.

Deze bijeenkomsten zijn speciaal bedoeld voor mensen met een vorm van parkinsonisme. Ook partners, mantelzorgers, kinderen en familie en vrienden zijn van harte welkom.Tijdens deze basisdagen geeft een zorgprofessional informatie over de laatste ontwikkelingen op het gebied van parkinsonismen. Er wordt uitleg gegeven over wat parkinsonismen zijn, over motorische en niet-motorische symptomen en klachten en over de behandeling van parkinsonismen. 

Ontmoeting

Tijdens deze basisdagen is er tevens ruimte voor een ontmoeting met andere ervaringsdeskundigen en om vragen te stellen aan de sprekers.

Ga terug naar de pagina van de Parkinson Academie om te zien voor welke bijeenkomsten u zich nu kunt aanmelden

Labels:

Terug naar boven