Lijst ‘Wisselen ongewenst’ overhandigd aan VWS

Lijst ‘Wisselen ongewenst’ overhandigd aan VWS

31 maart 2021

Het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG) heeft een lijst opgesteld van medicijnen waarbij wisselen, in het belang van de patiënt, niet wenselijk is. Het gaat hierbij om medicijnen waarbij een verkeerde inname leidt tot ernstige problemen.

Ook parkinsonmedicatie op de lijst

CBG.png

Op deze lijst staat ook parkinsonmedicatie: via onze koepelorganisatie Patiëntenfederatie Nl en met hulp van onze Parkinson Adviesraad heeft de Parkinson Vereniging input geleverd voor deze lijst. De lijst is opgesteld in opdracht van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn & Sport. Het ministerie van VWS bepaalt uiteindelijk welke vervolgstappen er genomen worden en op welke manier de lijst wordt ingezet. 

Lees het volledige bericht op de website van het CBG

Labels:

Terug naar boven