Fase 1 onderzoek naar nieuwe geneesmiddelen voor de ziekte van Parkinson in volle gang

Fase 1 onderzoek naar nieuwe geneesmiddelen voor de ziekte van Parkinson in volle gang

12 mei 2021

Er zijn veel nieuwe middelen in ontwikkeling voor de ziekte van Parkinson, waarvan de veiligheid en werkzaamheid onderzocht worden of binnenkort onderzocht zullen worden in mensen. Het CHDR in Leiden is een stichting die dit soort onderzoeken doet. 

CHDR

In een artikel dat werd gepubliceerd in Parkinson Magazine worden de laatste ontwikkelingen besproken (2020). Het gaat vooral over middelen waarvan we nog weinig weten, en waarmee nog niet eerder onderzoek in mensen is gedaan. Dit noemen we fase 1 studies. In dit artikel leest u over een aantal studies die zijn gedaan en die in 2020 van start zijn gegaan.

Lees hier het volledige artikel dat werd gepubliceerd in Parkinson Magazine

Labels:

Terug naar boven