Oproep: Ervaringen in de mondzorg

Oproep: Ervaringen in de mondzorg

26 april 2023

Wij zijn tweedejaars tandheelkunde masterstudenten aan het Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam (ACTA). Omdat uit eerder onderzoek is gebleken dat de mondzorg bij mensen met de ziekte van Parkinson slechter is dan bij gezonde leeftijdsgenoten, willen wij graag met u in gesprek gaan om te achterhalen welke ervaringen u heeft op dit gebied.

Wij zijn daarom op zoek naar:

  • mensen met de ziekte van Parkinson

Bij dit onderzoek zullen wij u vragen om een vragenlijst in te vullen (± 30 minuten). Daarnaast zal er een interview met u worden afgenomen (± 60 minuten). Het interview zal plaatsvinden op een locatie en tijdstip dat voor u het meest geschikt en comfortabel is. De interviews kunnen ook via beeldbellen plaatsvinden.

Tijdens het interview worden er vragen gesteld naar, bijvoorbeeld, uw persoonlijke ervaringen op het gebied van uw mondverzorging, tandheelkundige bezoeken, en de organisatie betreffende de tandheelkundige zorg. 

Update januari 2024: Er zijn voldoende deelnemers. Aanmelden is niet meer mogelijk.

Alvast bedankt!

Danisha Tholen, student Tandheelkunde Ma2

Miranda Rezk, student Tandheelkunde Ma2

Dr. M.C. Verhoeff

Prof. dr. F. Lobbezoo

Labels:

Terug naar boven