Koepels waarschuwen: patiënten kunnen zorgkosten niet meer betalen

Koepels waarschuwen: patiënten kunnen zorgkosten niet meer betalen

18 januari 2024

Patiëntenfederatie Nederland trekt samen met collega-koepels Ieder(in) en MIND aan de bel over de stijgende zorgkosten voor patiënten in Nederland. Dit doen zij in aanloop naar het Kamerdebat volgende week over de begroting van het ministerie van VWS voor 2024. 

De belangenbehartigers krijgen steeds meer signalen uit hun achterban dat mensen zorgkosten niet meer kunnen betalen en daarom zelfs zorg gaan mijden of uitstellen. Een verontrustende ontwikkeling: “In een rijk en beschaafd land als Nederland mag dat niet mogelijk zijn,” aldus Arthur Schellekens, directeur-bestuurder Patiëntenfederatie Nederland.

Lees het volledige bericht op patiëntenfederatie.nl

Labels:

Terug naar boven