Parkinson Vereniging Gorinchem e.o. nodigt u van harte uit om samen PANNEKOEKEN te gaan eten.
Waar: Pannenkoekenbakker Woudrichem Schapendam 7, 4285 XA, Woudrichem
Wanneer: Zaterdag 15 November 2025
Tijd: 12:00 uur – 14:00 uur
Opgeven vóór: 5 November 2025 !!
Wij hebben een arrangement afgesproken met de Pannekoekenbakker. Dit houd in dat u 2 consumpties, 1 pannenkoek naar keuze ( beperkte keuze) en een ijsje krijgt voor 19,50 p.p. Als u de diagnose Parkinson heeft betaald u + 1 introducé voor het zelfde arrangement 7,50 euro p.p. de rest van het bedrag vult Parkinson café Gorinchem voor u aan. Neemt u meerdere introducés mee dan betalen die het volledige bedrag van 19,50 p.p.
Bij vragen mag u altijd mailen.
We hopen op een enorm gezellige en smakelijke middag.
Zien we u dan?
Parkinson Vereniging Gorinchem. e.o.
Parkinson Café Gorinchem - Parkinson Vereniging (parkinson-vereniging.nl)
Het Parkinson café is een laagdrempelige ontmoetingsplek voor mensen met de ziekte van Parkinson(ismen), hun partners, familieleden, mantelzorgers en belangstellende.
In een ontspannen sfeer word er per keer een onderwerp besproken. Naast het uitwisselen van informatie en ervaringen kunt u in het Parkinson Café contact leggen met lotgenoten.