16 januari, Lodewijk Schmit Jongbloed over de Reisgids Mantelzorg

Reisgids - 2025-01-16.JPGdonderdag 16 januari 2025

Lodewijk Schmit Jongbloed over de Reisgids Mantelzorg.

“Mantelzorger zijn is niet makkelijk. Er zijn regelingen en instanties om je te helpen maar dat blijkt vaak lastiger dan gedacht. De regels rondom mantelzorg lijken op een oerwoud met teksten als ondoordringbare struiken, lianen waarover je struikelt en bomen die je moet inklimmen omdat bij de top een boodschap verborgen ligt. En het oerwoud leeft! Nieuwe regels en obstakels ontstaan of verdwijnen voortdurend. Om moedeloos van te worden!

Om je te helpen op de tocht door het oerwoud schreven wij de vernieuwde Reisgids Mantelzorg 2.0 met geactualiseerde informatie over de verschillende routes door het oerwoud. En per route geven we adviezen om trefzeker je weg te vinden naar je bestemming.

We wensen je een goede reis

Lodewijk Schmit Jongbloed (arts, ervaringsdeskundige) & Kalinka Kester (mantelzorgmakelaar) “

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Oegstgeest

Logo Parkinson_CAFE_300

Dorpscentrum Oegstgeest
Lijtweg 9
2341 HA Oegstgeest

Mail: info@parkinsoncafe-oegstgeest.nl

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven