9 september 2021 "Muziek als medicijn"

muziek.jpegdonderdag 09 september 2021

Deze middag gaan mensen met de ziekte van Parkinson en hun partners/ begeleiders samen zingen onder leiding van Pieternel van Lent: zij is violiste bij het Gelders Orkest en in opleiding tot logopediste.

70 tot 80% van de parkinsonpatiënten heeft verstaanbaarheidsklachten: de stem wordt zachter en het variëren in toonhoogte wordt steeds lastiger. Uit onderzoek blijkt dat luid kunnen zingen vaak wel lukt. Daarnaast geeft muziek maken een goed gevoel. Vandaag wordt eerst toegelicht wat het effect van zingen is op het spreken bij de ziekte van Parkinson. Daarna gaan we op een leuke en ontspannen wijze zelf aan de slag. Het maakt niet uit of u een ervaren zanger bent of niet. Iedereen is welkom!

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Zevenaar

Tijd: 14.00 - 16.00 uur

Liemerije
Hunneveldweg 12
6903 ZN Zevenaar
Tel: 088-0441999

Stuur een mail naar Parkinson Café Zevenaar

Terug naar boven