Podcast: Voordelen van inzet Artificial Intelligence bij parkinson

Podcast: Voordelen van inzet Artificial Intelligence bij parkinson

12 november 2020

Een ziektebeeld waarbij Artificial Intelligence (AI) en sensordata een belangrijke rol kunnen spelen bij de diagnostisering en de behandeling is parkinson.

AI for Life

In deze vierde aflevering van de podcast AI for Life wordt dieper ingegaan op de voordelen én de vragen die het inzetten van AI met zich meebrengt voor de patiënt, de behandelaar en de wetenschapper. Tom Heskes, hoogleraar AI (RU), Bas Bloem, hoogleraar neurologie en bewegingsaandoeningen (Radboudumc), en Luc Evers, promovendus bij het Donders Instituut, bespreken met elkaar in deze podcast een aantal van deze vragen, zoals: Hoe kan AI een mens met parkinson helpen? (12 november 2020)

Luister hier deze podcast

Ga terug naar het overzicht van alle podcasts over parkinson

Labels:

Terug naar boven