PPEP4ALL-training 2024 Lelystad

PPEP4ALL-training 2024 Lelystad

25 april 2024

De PPEP4ALL-training vormt een aanvulling op de medische behandeling. Het programma richt zich op zowel de persoon met de ziekte van Parkinson als zijn/haar partner.

Vrijwel ieder mens met parkinson en zijn omgeving krijgt te maken met psychische en psychosociale gevolgen. PEPP4ALL beoogt handvatten te bieden om te leren omgaan met deze gevolgen. Het doel van de cursus is het verminderen van psychologische en sociale problemen van de patiënt en de partner om daarmee de kwaliteit van leven van beiden positief te beïnvloeden. De focus ligt op mogelijkheden ondanks de beperkingen, op acceptatie en het bevorderen van de autonomie en zelfredzaamheid van zowel de patiënt als de partner.

Bekijk de flyer van de PPEP4ALL-training 2024 in Lelystad

Labels:

Terug naar boven