Parkinsoncafé op 8 december 2025
maandag 08 december 2025 Een verrassende, creatieve middag met mooie resultaten
We zijn bijna een uur eerder begonnen dan anders en we waren zeker niet eerder klaar en op weg naar huis dan andere maandagmiddagen!
De aanmeldingen voor de creatieve laatste middag van 2025 liepen niet zo vlot. Om toch een gezellige groep deelnemers te hebben, waren ook anderen welkom. Zo kwam er een groep ouderen uit Gouda. Onverwachts waren drie buitenlandse studenten die hun aandacht richtten op YOP’pers en Parkinson in het algemeen onder de deelnemers.
Diny Blom van Blomatelier uit Gouda kwam met een auto vol met spullen voor de meest mooie en bijzondere creaties voor Kerst. Met hulp van twee assistentes kon iedereen zich uitleven met dennengroen, bessen, takken, vruchten en ook nog wel de bekende Kerstallen op een blok oases op een stuk kurkeikschors.
Na bijna twee uur werken leek de bekende zaal een ravage van lekwater, takjes en “verloren besjes”. Maar vele handen maken licht werk en toen iedereen trots met zijn/haar creatie naar huis ging, was de zaal weer als vanouds. Het rook er alleen nog heerlijk naar dennengroen!