Blog: Sterke handen

Blog: Sterke handen

10 mei 2022 door Ingrid Verbeek

Bij de ziekte van Parkinson horen pillen, veel pillen. En dus ook veel strips en potjes waar die pillen in zitten. De potjes zijn voorzien van een kinderbeveiliging en daar zit hem het probleem.

Het lukt Marg niet meer om tegelijk de deksel in te drukken en te draaien. Vloekend en zuchtend blijft ze het proberen, want ze heeft het altijdwaterpomptang gekund en wordt ongelukkig van dingen die ze niet meer kan. Zal ik het proberen, vraag ik dan voorzichtig. Dat mag.

Maar ook mij lukt het niet, met mijn best wel sterke handen. Ook ik sta te duwen en te wrikken en roep ten einde raad: wat een rotpotjes, wie bedenkt er nu om Parkinson-pillen in een niet te openen potje te stoppen. Die heeft geen idee wat de ziekte voor gevolgen heeft.

Gelukkig biedt de waterpomptang uitkomst, maar die moet je maar net in huis hebben.

 

Bekijk hier alle blogs van Ingrid Verbeek

Reacties

  1. Jan Knoef Jan Knoef Schreef op 24 augustus 2022

    Het openen van de potjes kan eenvoudiger. Met een scherp mesje moet je kleine verbindingsstukjes doorsnijden. Vervolgens draai je ‘m gemakkelijk open. Succes!

Terug naar boven