Blog: Het dansende meisje

Blog: Het dansende meisje

5 oktober 2023 door Ingrid Verbeek

Ze zal een jaar of 5 zijn, helder blauwe ogen, lichtblond haar. Ze is met haar moeder meegekomen naar een proefles van Dans op Recept, bewegen op muziek voor mensen met parkinson. Daar wou ze liever naartoe dan spelen met een vriendinnetje.

Het dansende meisje

Haar moeder, de dansdocent, doet met de aanwezigen een aantal oefeningen. Iedereen zit op een stoel. We bewegen onze armen alle kanten op en maken veel grote gebaren. Het meisje danst mee.

Ik kijk af en toe naar haar en zie hoe ze op haar gemak is tussen al die, soms wat stijf bewegende, grote mensen. Haar maakt het niet uit hoe iemand beweegt, als er maar bewogen wordt. En gelijk heeft ze.

Meer weten? Kijk op de website van Dans op Recept.


Bekijk hier alle blogs van Ingrid Verbeek

Reacties

Terug naar boven