Meedoen aan de Olympische Spelen voor mensen met parkinson?

Meedoen aan de Olympische Spelen voor mensen met parkinson?

24 januari 2020

Heeft u altijd al Olympisch kampioen willen zijn? Parkinson2Beat organiseert samen met de parkinson verenigingen in Tsjechië, Slowakije, Polen en Oostenrijk de Parkinsoniada.

Parkinson2BeatWebsiteLogo.png

Parkinsoniada is een samensmelting van Parkinson en Olympiade. Het zijn de olympische spelen voor mensen met parkinson die dit jaar worden gehouden in Tsjechië, in de goed bereikbare stad Dubnamy. Dit sportevenement vindt plaats van vrijdag 31 juli 2020 tot en met zondag 2 augustus 2020.

Meedoen belangrijker dan winnen

Bij de Olympische Spelen geldt dat meedoen het belangrijkste is. Dat geldt ook hier. U kunt aan 8 sporten meedoen of aan een deel daarvan. Als u het leuk vindt om mee te doen of als u graag wat extra informatie wilt, dan kunt u een e-mail sturen naar info@parkinson2beat.nl o.v.v. 'Parkinsoniada'.

Er zijn maximaal 30 plaatsen voor Nederlandse sporters met parkinson. Vol is vol. Dit maximum is exclusief begeleiders, die zijn natuurlijk ook welkom.

Ga naar de website voor meer informatie

Labels:

Terug naar boven