Vragen aan de parkinsonverpleegkundigen

donderdag 04 december 2025 14:00

De feestelijke decembermaand is aangebroken! Ook het Parkinson Café viert mee in de sfeer van gezelligheid en samenzijn. Tijdens deze bijeenkomst krijgt u de kans om al uw vragen te stellen aan onze parkinsonverpleegkundigen. Dit zijn Sanne Mulders, Kim Broos en Sabine van Gastel van TWB en het Bravis ziekenhuis.

Heeft u vragen of wilt u meer weten? Grijp dan deze kans om ze te stellen! Natuurlijk zijn er ook heerlijke Sinterklaaslekkernijen om van te smullen. Maar het allerbelangrijkste: u bent niet alleen. Samen met andere mensen die leven met de ziekte van Parkinson wisselt u ervaringen uit. U vindt een luisterend oor of u kletst gezellig bij.

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Heerle

Logo Parkinson_CAFE_300

Dorpshuis De Schalm
Herelsestraat 100
4726 AH Heerle

Mail: info@parkinsoncafeheerle.nl

De inloop is vanaf 13.30 uur. Het Parkinson Café start om 14.00 uur tot 16.00 uur. In de omgeving kunt u gratis parkeren.

Partners

logo-Groenhuysen  parkinsonnetsurplus

logo bravisThuiszorg West-BrabantCapture-300x300-tante vanbroekhoven

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven