Parkinsoncafé op 8 december 2025

kerstcreaties.3.jpgmaandag 08 december 2025

Een verrassende, creatieve middag met mooie resultaten

We zijn bijna een uur eerder begonnen dan anders en we waren zeker niet eerder klaar en op weg naar huis dan andere maandagmiddagen!

De aanmeldingen voor de creatieve laatste middag van 2025 liepen niet zo vlot. Om toch een gezellige groep deelnemers te hebben, waren ook anderen welkom. Zo kwam er een groep ouderen uit Gouda. Onverwachts waren drie buitenlandse studenten die hun aandacht richtten op YOP’pers en Parkinson in het algemeen onder de deelnemers.

Diny Blom van Blomatelier uit Gouda kwam met een auto vol met spullen voor de meest mooie en bijzondere creaties  voor Kerst. Met hulp van twee assistentes kon iedereen zich uitleven met dennengroen, bessen, takken, vruchten en ook nog wel de bekende Kerstallen op een blok oases op een stuk kurkeikschors.

Na bijna twee uur werken leek de bekende zaal een ravage van lekwater, takjes en “verloren besjes”. Maar vele handen maken licht werk en toen iedereen trots met zijn/haar creatie naar huis ging, was de zaal weer als vanouds. Het rook er alleen nog heerlijk naar dennengroen!

Gekoppelde documenten
TitelBestandsgrootteMIME-type
kerstcreaties.1.jpg4,6 MBimage/jpegdownload
kerstcreaties.2.jpg3,7 MBimage/jpegdownload
kerstcreaties.jpg2,5 MBimage/jpegdownload

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Reeuwijk

Logo Parkinson_CAFE_300

Dienstencentrum 'De Spil'
Poelruit 12
2811 SX Reewijk
E-mail: info@parkinsoncafereeuwijk.nl

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven