Parkinson neuroloog Bas Bloem en Monique Bosman (lid van de Parkinson Vereniging) in Op1

Parkinson neuroloog Bas Bloem en Monique Bosman (lid van de Parkinson Vereniging) in Op1

18 maart 2020

Naar aanleiding van het uitkomen van het boek van neuroloog Bas Bloem sprak hij op NPO1 over een aantal onderwerpen, waaronder de relatie tussen het gebruik van gewasbeschermingsmiddelen en het ontstaan van parkinson.

walter-blokker-fotografie-0935.jpg

Wat parkinson betekent voor Monique Bosman

Monique Bosman (lid van de Parkinson Vereniging) vertelt in de uitzending op een heel toegankelijke wijze wat het voor haar betekent om parkinson te hebben en op welk breed vlak symptomen aanwezig (kunnen) zijn. Ook staat zij stil bij de meerwaarde die het lidmaatschap van de Parkinson Vereniging betekent. 

Kijk hier de uitzending terug

Labels:

Terug naar boven