Training: Get it on Met Parkinson - partner: NAH Partner Kompas

Training: Get it on Met Parkinson - partner: NAH Partner Kompas

29 januari 2024

Binnenkort wordt de tweede pilot training van Get it on Met Parkinson - partner: NAH Partner Kompas gehouden. Heeft uw partner een niet aangeboren hersenaandoening of de ziekte van Parkinson? Dan is deze training voor u! Deze pilot wordt financieel gesteund door de Hersenstichting. Let op: er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar!

Voor wie?

De training is bedoeld voor de partner die bereid is actief mee te doen aan de opdrachten die aan bod komen tijdens de training. Hierbij kijkt de partner kritisch naar eigen emoties, gedachten en het eigen handelen en neemt daar de verantwoordelijkheid voor.

Over de training

De training bestaat uit drie middagen. Iedere training werken we vanuit vier thema’s.

  1. Emoties: rouw & verlies, angst, liefde & verbinding
  2. Verantwoordelijkheid: grenzen aangeven, reacties van jezelf/anderen, integriteit
  3. Kernwaarden: eigen wensen, energiebalans, eigen waarden en behoeftes erkennen en hier naar leven
  4. Systemisch: kennismaken met de impact van verschillende rollen in je leven, hulp aanvaarden & steun geven, impact erkennen van het proces van ziekteverloop

Daarnaast ga je tijdens en tussen de trainingen actief aan de slag met opdrachten die voortborduren op de training. Deze opdrachten kunnen daadwerkelijk een verschil maken in jouw leven. Denk bijvoorbeeld aan het opzetten van een eigen zorgteam dat je kan ondersteunen.

Ben je geïnteresseerd? En wil je meteen aanmelden, dan kan dat via onderstaande knop.

Meld aan voor deze training

Een korte samenvatting van de dagen zelf:

Dag 1:
Tijdens de eerste training vormen we een basis van waaruit je als ‘partner van’ richting kunt gaan bepalen en bewust wordt wat voor jou belangrijk is. Je leert wat jouw basis gedachten en emoties zijn. Als laatste maak je een start met het samenstellen van jouw zorgteam.

Dag 2:
Op de tweede lesdag komen dragen en leunen, de energiebalans, wensen versus behoeftes en het ontstaan van lijden en angsten aan bod. Verder ga je richting bepalen voor je zorgteam.

Dag 3:
Op de derde dag kijk je door welke fases jij, je partner en Parkinson heen gaan. Ook komen grenzen aangeven en omgaan met de omgeving voorbij. Verder kijk je naar wat liefde is voor jou, je partner en je relatie. Als laatste komt accountability vanuit je zorgteam naar voren.

Data 2024:
Vrijdag 1 maart
Woensdag 20 maart
Vrijdag 12 april

Tijd:
12.30 uur Inloop
13.00 uur Start training
18.00 uur Einde training

Locatie:
Integraal Gezondheidscentrum Zaltbommel
De Virieusingel 8

5301 GB

Zaltbommel

Kosten:
Pilotprijs €50,-

Meld u aan voor deze training

Kent u iemand die hieraan mee zou willen doen? Stuur deze informatie naar hen door!

Wil je eerst meer informatie? Stuur dan een mailtje naar anna@bonut.nl of bekijk de website

Met vriendelijke groet,

Anna Bleijenberg - Bruggeman (Bonute coaching & training)
Lousanne Tangelder (ParkinsonCompass)

Labels:

Terug naar boven