Verslag bijeenkomst woensdagmiddag 1 oktober

woensdag 01 oktober 2025 12:58

Woensdagmiddag 1 oktober was het al weer tijd voor de derde bijeenkomst van het Parkinson(isme) Café Deventer, sinds onze herstart in juli. Met een gezellige groep van 18 bezoekers hebben we een fijne middag gehad. Dankzij de originele en inspirerende vragenkaartjes ontstonden er mooie gesprekken, zowel serieus, maar ook met humor.

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Deventer

Logo Parkinson_CAFE_300

Parkinson Café Deventer
Hof van Salland
Dorpsstraat 30
7431 CL Diepenveen

info@parkinsoncafedeventer.nl

Parkinson Café Deventer is mogelijk gemaakt door:

 

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven