Presentatie van het Radboudumc Expertisecentrum voor Parkinson & Bewegingsstoornissen.

woensdag 04 maart 2026 14:30

De presentatie wordt op woensdag 4 maart 2026 verzorgd door het onderzoeksteam, wat onderdeel is van het Expertisecentrum.

In dit centrum wordt wetenschappelijk onderzoek uitgevoerd naar de ziekte van Parkinson en Parkinsonismen. Door deel te nemen aan onderzoeken helpt u om de ziekte van Parkinson en andere bewegingsstoornissen beter te begrijpen. Dit geldt ook als de uitslag van het onderzoek laat zien dat iets niet werkt. Ook kunnen nieuwe inzichten worden verkregen, wat kan leiden tot betere behandelingen en misschien zelfs manieren om de ziekte te voorkomen.
Tijdens de presentatie komen o.a. de volgende onderwerpen aan de orde:
• De organisatie van het Radboudumc Expertisecentrum voor Parkinson & Bewegingsstoornissen.
• Waarom wordt er onderzoek gedaan?
• Welke soorten onderzoek zijn er?
• Wat houdt deelname in aan een onderzoek?
• Resultaten van onderzoeken.

Zie ook de website van het Radboudumc Expertisecentrum voor Parkinson en Parkinsonismen.

Wij nodigen u van harte uit voor deze informatieve bijeenkomst in ons Parkinson Café Deventer. De bijeenkomst vindt plaats in de Hof van Salland, Dorpsstraat 30 te Diepenveen, aanvang 14.30 uur.

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Deventer

Logo Parkinson_CAFE_300

Parkinson Café Deventer
Hof van Salland
Dorpsstraat 30
7431 CL Diepenveen

info@parkinsoncafedeventer.nl

Parkinson Café Deventer is mogelijk gemaakt door:

 

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven