Presentatie "Waarom kijk ik niet prettig" - Dry Eyes

Bij de ziekte van Parkinson kunnen oogproblemen optreden, zoals droge ogen en dubbelzien klachten. Op een enthousiaste en zeer informatieve en praktische manier zullen de verschillende problemen met de ogen worden besproken, met de nadruk op het krijgen en hebben van droge ogen. Hoe werkt het oog precies en waarom klachten ontstaan en de reden waarom droge ogen vaak voorkomt bij Parkinson.
U hoort hoe u klachten herkent, wat de invloed is op uw zicht en welke hulpmiddelen er zijn om oogdruppels makkelijker te gebruiken. Niet alleen voor kunsttranen voor droge ogen, maar ook voor alle oogdruppels die gebruikt moeten worden bijvoorbeeld voor glaucoom. Daarnaast zal stil gestaan worden welke visuele ondersteuning helpend kan zijn, bijv brillenglazen of verlichting en contrast.
Beste bezoeker van de website van het Parkinson Cafe Sirtard-Geleen,
In de gekoppelde documenten treft u de presentatie aan van dr Mirjam van Tilborg die zij heeft gegeven tijdens onze bijeenkomst op 17 juni 2025.
Met vriendelijk groet,
Gerlach Roomans