Valt u al? Over leven met MSA

Valt u al? Over leven met MSA

6 september 2022

"Tussen augustus 2014 en mei 2016 volgde ik met mijn camera het ziekteproces van Jan Stoof, die leed aan de ongeneeslijke ziekte MSA. In mei 2016 is hij na euthanasie overleden", aldus Milvia Luijendijk.

Boek

impressie-valt-u-al_01-768x253

Tot vlak voor zijn dood beschreef Jan in een blog zijn ervaringen in zijn ziekte; bijvoorbeeld hoe het is om steeds afhankelijker te worden en hoe om te gaan met een naderende dood. In dit boek ‘Valt u al? Over leven met MSA’  zijn mijn foto’s gecombineerd met tekstfragmenten uit het blog van Jan. Met dit boek hopen we meer bekendheid voor MSA te genereren. Daarnaast gaat een deel van de opbrengst naar onderzoek naar MSA, in de hoop dat er een behandeling gevonden gaat worden.

U kunt het boek hier bestellen

Labels:

Terug naar boven