Deelnemers ZONDER parkinson(isme) gezocht voor geuronderzoek

Deelnemers ZONDER parkinson(isme) gezocht voor geuronderzoek

18 april 2024

Bent u 60 jaar of ouder, woont u in Nederland en heeft u geen parkinson(isme) diagnose?

Ook u kunt een belangrijke bijdrage leveren aan onderzoek naar de vroegste fase van de ziekte van Parkinson.

Reukverlies kan een vroeg signaal zijn van een hersenziekte, zoals de ziekte van Parkinson. Het Radboudumc doet in samenwerking met The Michael J. Fox Foundation onderzoek naar de vroegste fase van de ziekte van parkinson met het Parkinson’s Progression Markers Initiative (PPMI). Door thuis een simpele geurtest te doen helpt u onderzoekers mogelijk aan nieuwe inzichten.

Meedoen aan dit geuronderzoek kost u niet veel tijd en kan rustig vanuit huis gedaan worden.

Hoe werkt het?

  1. Klik op Aanmelden geurtest om u aan te melden voor het geuronderzoek.
  2. Maak een account aan met uw emailadres. Lees de deelnemersinformatie goed door.
  3. Als u toestemming geeft voor deelname vult u uw gegevens in, beantwoordt u enkele vragen en krijgt u een gratis geurtest toegestuurd per post.
  4. Voer de geurtest thuis uit met de bijgeleverde instructies. Dit duurt ongeveer 15 minuten.
  5. De laatste, belangrijke stap: Vul uw antwoorden van de geurtest online in via uw eerder gemaakte account.

En daarna?

Als u bovenstaande stappen heeft doorlopen bent u klaar. Mogelijk kunnen uw antwoorden en resultaten betekenen dat u geschikt bent voor verder onderzoek in het Radboud UMC Nijmegen. Wij kunnen contact opnemen om dit met u te bespreken en te vragen of u hier aan deel wilt nemen.

Help mee!

Wij zoeken heel veel deelnemers die mee willen doen aan het geuronderzoek. Het helpt ons enorm als u dit onderzoek onder de aandacht wilt brengen bij uw familie, vrienden en kennissen van 60 jaar of ouder die geen parkinson hebben.

Vragen?

Email: info@onderzoek-parkinson.nl

Telefonisch:(024) 8080141 (maandag t/m vrijdag van 08.30-10.00 uur en van 13.30-15.30 uur).

 

Labels:

Terug naar boven