Woensdag 5 november gaan de deuren weer open.

05nov_website bestand_landscape_PdV.jpgwoensdag 05 november 2025 14:30

Woensdag 5 november zijn de auteurs Paul Verheij en Karin van Hengstum te gast.

Voor het kinderboek ‘Trompélo op avontuur’ heeft Karin de tekst geschreven en Paul de illustraties getekend. Met dit boek willen zij inzicht geven en het begrip vergroten van jonge (klein)kinderen van ongeveer 4 tot 9 jaar die in hun leven te maken krijgen met de ziekte van Parkinson. Paul is auteur van het boek ‘Ik heb wel wat beters te doen’. Over zijn verhouding tot de ziekte vertelt Paul over dit boek: ‘Ik leef met de ziekte van Parkinson, maar de ziekte is niet mijn leven’.

Het belooft opnieuw een boeiende én gezellige middag te worden!

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Deventer

Logo Parkinson_CAFE_300

Parkinson Café Deventer
Hof van Salland
Dorpsstraat 30
7431 CL Diepenveen

info@parkinsoncafedeventer.nl

Parkinson Café Deventer is mogelijk gemaakt door:

 

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven