Verenigingsbureau

Het verenigingsbureau van de Parkinson Vereniging is gevestigd in Bunnik. De medewerkers van het verenigingsbureau zijn belast met de taken die horen bij het uitvoeren van het beleid van de Parkinson Vereniging. 

Het bureauteam bestaat uit:

Carla Aalderink
Directeur
info@parkinson-vereniging.nl

Masja van het Hoofd
Beleidsmedewerker
masja@parkinson-vereniging.nl

Miriam Leenders
Activiteitencoördinator
miriam@parkinson-vereniging.nl

Nynke de Monchy
Communicatiemedewerker
nynke@parkinson-vereniging.nl

Coby Pronk
Coördinator Parkinson Academie
coby@parkinson-vereniging.nl

Lynda Robinson
Administratief secretarieel medewerker
lynda@parkinson-vereniging.nl

Davey van Rossum
Financieel medewerker
davey@parkinson-vereniging.nl

Jacky Stam
Officemanager (ledenadministratie)
info@parkinson-vereniging.nl

Jolanda van der Velde
Fondsenwerver
jolanda@parkinson-vereniging.nl

Jobien Wind
Beleidsmedewerker
jobien@parkinson-vereniging.nl

Terug naar boven