Research project Plant Protection Product Exposure and Parkinson’s Disease

Research project Plant Protection Product Exposure and Parkinson’s Disease

19 oktober 2021

Dankzij onze inzet op het pesticiden dossier wordt de vereniging regelmatig benaderd om mee te werken aan onderzoek door studenten. In dit geval vier studenten van de Universiteit Utrecht die voor/met onderzoeksinstituut TNO een aantal  belanghebbenden hebben geïnterviewd over gebruik van pesticiden.

Meer bewustzijn en hulp

Schema team report project plant protection product exposure and Parkinson

De studenten willen de link tussen Pesticiden en de ziekte van Parkinson duidelijk maken. Hun conclusie is dat er meer bewustzijn en hulp moet komen voor de overstap naar landbouw waarin op een goede manier omgegaan wordt met pesticiden, landbouw en gezondheid. Integrated Pest Management-Based Agriculture.

Lees en/of download hier dit rapport

(Het rapport is in het Engels geschreven)

Labels:

Terug naar boven