Mantelgroep P-LB-Heuvelrug 13-03-2024

Mantelgroep P-LB-Heuvelrug 13-03-2024

26 februari 2024

Sinds 2019 is de mantelgroep actief. Deze is bedoeld voor mantelzorgers in de gemeente Utrechtse Heuvelrug die zorg hebben voor iemand met parkinson en/of Lewy Body. Centraal staat het delen van ervaringen. Ervaringen delen met mensen die in een vergelijkbare situatie zitten, kan steun en nieuwe inzichten geven. Er is een casemanager van Santépartners aanwezig voor vragen. De begeleiding wordt verzorgd door Myrthe Terranea en Ruud Delhaas van Humanitas.

Uitnodiging voor mantelzorgers van mensen met Parkinson of Lewy Body

omdat een lotgenoot snapt hoe jij je voelt...
omdat je met vragen zit...
omdat je situatie steeds nieuwe aanpassingen van je eist...
en je samen sterker staat.

Sinds 2019 is de contactgroep actief. Bedoeld voor mantelzorgers in de gemeente Utrechtse Heuvelrug die zorg hebben voor iemand met Parkinson(isme) en/of Lewy Body. Centraal staat het delen van ervaringen. Ervaringen delen met mensen die in een vergelijkbare situatie zitten, kan steun en nieuwe inzichten geven. Er is een casemanager van Santépartners aanwezig voor vragen. De begeleiding wordt verzorgd door Myrthe Terranea en Ruud Delhaas van Humanitas Heuvelrug.
Doet u weer mee?
Of wilt u een kijkje komen nemen bij de contactgroep? U bent van harte welkom! We starten om 12.30 uur met soep en een broodje!
Graag vooraf aanmelden.

Tijd en datum: woensdag 13 maart 2024 van 12.30-15.00 uur
Locatie: De Ontmoeting (achter Koek & Ei), Hoofdstraat 113, Driebergen
Aanmelding en informatie: Bel Ruud (06-25347356) of Myrthe (06-11318318) of mail Ruud naar haharuud@gmail.com

logo-humanitas-jubileum-small    logo-sante                                                                                                                                                                    

Labels:

Terug naar boven